Головна Новини Чубак роздавав шкарпета за файний спів

Чубак роздавав шкарпета за файний спів

Роздачу шкарпеток від Василя Чубака, який планує балотуватися в нардепи по Південному окрузі, як ми уже повідомляли, зафіксували члени коаліції «За прозорі вибори». Сам Чубак запевняє, що ця акція не має нічого спільного із підкупом виборців.
Роздача шкарпеток мала місце Борщівському районі, роздавали людям зимові шкарпетки.
«Справа в тому, що до мене звернулися з районного відділу освіти з пропозицією якось відзначити учасників фестивалю гаївок, який відбувався в моєму рідному селі Мушкатівка. Бо в районному бюджеті на ці цілі коштів немає. Я ще порадився, на скільки це буде коректно, але потім погодився. Ми ж не купували ці шкарпетки, не перепродували, це наша продукція. Чому б не надати дітям, малозабезпеченим шкарпетки», – пояснив факт роздачі шкарпеток власник «Торгового дому «Теркурій 2» відомий в області бізнесмен-шкарпеточник Василь Чубак, повідомляє 0352
Загалом на фестивалі було роздано 500 пар шкарпеток.
Ми ж в свою чергу задумуємся над питанням, чи є агітацією факт роздачі шкарпет, на яких жодним чином не зображено кандидата. Та й чому факт роздачі мав місце в ежах округу на який “пристрілюється” пан Чубак?

1 коментар

  1. “Не ви-но-ва-тий он”
    Шкарпетки то недопрацювання Тараса Гребеняка (куровника його політагітки).
    Самі ж то ходять в вишиванках! От якби хто порадив, та й зібрали б з Васьою всіх жінок (шлюбних, позашлюбних, коханок) та дали їм завдання за ніч вишити по сорочці… А зранку спокійно можна роздавати бідним українцям, замість зимових шкарпеток….(Чи це як у приказці: “Готуй сани влітку”….читай: “Готуй виборців вже…”)
    Оце справжній “патрійотизм” би був!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here