![lcsdcwtdsf1rog9yvoxa](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/lcsdcwtdsf1rog9yvoxa-640x357.jpg)
Нещодавно повідомляли про те, що золота медалістка Чортківської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 Анастасія Слободян склала національний мультипредметний з двох предметів – української мови й математики – на 200 балів. Однак дівчині не зарахували спірний бал з історії України. Після повторної перевірки виявилася правда на її боці й таким чином Настя отримала з усіх трьох предметів НМТ по 200 балів, з чим її і вітаємо!
До речі, Анастасія Слободян виявилася єдиною чортків`янкою, що отримала максимальну кількість балів з національного мультипредметного тесту.
Так тримати!