Головна Новини Чортківські депутати зробили те, що не змогли обласні

Чортківські депутати зробили те, що не змогли обласні

mandatСьогодні, 7 лютого Тернопільський обласний адміністративний суд прийняв рішення на користь Чортківської районної ради, більшості її депутатського корпусу та громади Чортківщини. Про це повідомив керівник фракції «Батьківщина» у Чортківській районній раді Віктор Шепета, який був присутній під час судового засідання.

«Сьогодні суд розглянув декілька питань, що стосувалися Чортківської районної ради. Рішенням суду, було скасовано проекти рішення сесії про легітимізацію Народної Ради та створення загонів народної самооборони на території району, зате, визнав законним рішення райради про недовіру голові Чортківської районної державної адміністрації», – розповів Віктор Шепета.

За словами політика, на розгляд справи до Тернопільського суду приїхала чисельна делегація з депутатів та представників громадськості.

«Враховуючи те, що досі всі рішення про недовіру головам РДА (та ОДА) в області суд скасовував, ми не особливо сподівалися на справедливість і по винесенню рішень щодо нашої справи. Вважаємо дане рішення невеличкою перемогою нашого краю у боротьбі з беззаконням, що чиниться в країні на догоду представникам антиукраїнського провладного режиму», – резюмував представник ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, що недовіру Хоптяну оскаржили в суді через недотримання процедури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here