Головна Новини “Чорні шоколадники” погоріли на контрабанді

“Чорні шоколадники” погоріли на контрабанді

У середу, 23 квітня, у пункті пропуску «Краковець–Корчова», працівники Галицької митниці вилучили понад 160 кг шоколаду з автомобіля “Daewoo Lanos”. Контрабандний шоколад великими шматками і без упаковок віз в Україну 35-річний мешканець Тернопільщини.

Про це інформують у Галицькій митниці Держмитслужби.

“Громадяни України, мешканці Тернопільщини, поверталися в Україну з Республіки Польщі легковим автомобілем. Після процедури температурного скринінгу та прикордонного контролю прибули для митного контролю смугою «зелений коридор». Однак у працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально облаштованому місці”, — мовиться в повідомленні.

Відтак у салоні автомобіля та в його багажному відділенні митники серед особистих речей знайшли незадекларований товар — 161 кг шоколаду без упаковок невідомого виробника та терміну придатності.

Шоколад вилучено. За цим фактом стосовно одного з пасажирів складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here