Головна Новини Чому “Ветсанзавод” довели до “ручки” і не переробляють трупів (фото)

Чому “Ветсанзавод” довели до “ручки” і не переробляють трупів (фото)

На підприємстві в селі Острів Тернопільського району стоїть нестерпний для пересічного городянина сморід. Мухи збираються у цілі хмари. Поряд – міжнародна траса Брест-Одеса. Обласна і київська влада закриває очі і верне носа від цієї проблеми.

Минулої п’ятниці депутати Тернопільської райради прийняли звернення до уряду, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Тернопільської ОДА, де вимагають вирішити проблему «Ветсанзаводу» в селі Острів.

У тексті звернення народні обранці звертають увагу, що на даний момент на нижньому майданчику держпідприємства зібралося понад три тисячі тон відходів. А саме мертві туші тварин, відходи переробної галузі, а також зіпсовані консервні вироби. Хоча ще з червня минулого року завод призупинив переробку сировини, а з середини грудня за борги там відключили постачання газу, та потік поставок сировини не припинявся – пише За Збручем

Держекоінспекція і Прокуратура лише констатують факти порушення Законодавства, але проблема не вирішується ніяк. Навіть був факт підпалу підприємства.

Як стало відомо із нефіційних проте надійних джерел, все робиться для того, аби “легалізувати” землі які знаходяться в санітарній зоні підприємства, на яких поки-що забаороняють будувати будинки, однак вони роздані не простим людям, яким під силу закрити завод і мати спокій на своїй уже приватизованій сільрадою даній землі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here