Головна Новини Чому Василь Лабайчук перекладає відповідальність за будову над озерам на прокуратуру?

Чому Василь Лабайчук перекладає відповідальність за будову над озерам на прокуратуру?

55b125106b8ae-yfad9cnamry2В Тернополі не вщухає конфлікт навколо будівництва на березі ставу. Минулого року громадські активісти силовими методами намагалися зупинити будову, та все ж перевели конфлікт у правове русло. Однак, цього року перед самими виборами конфлікт набув нового витка, проблему порушив Правий сектор. Про історію протистояння повідомила юрист Олена Степанова.
“Я звичайно не в захваті від цієї будови. Однак Василь Лабайчук перегинає палку. А було так. 5 мешканців м.Тернополя звернулись до Окружного адміністративного суду із позовом про скасування розпорядження Хоптяна. Одночасно ГО “НАШ РІДНИЙ ТЕРНОПІЛЬ” звернулось до тодішнього прокурора Тернопільської області із клопотанням про звернення до суду із позовом про розірвання договору тимчасового користування лісовою ділянкою. Реакції зі сторони Гулкевича не було.
Поки Тернопільський окружний адміністративний суд розглядав справу, я, як представник ГО “НАШ РІДНИЙ ТЕРНОПІЛЬ” потрапила на особистий прийом до заступника прокурора Тернопільської області Олега Васильовича Галицького, і тільки завдяки його сприянню позов про розірвання договору був поданий. Тернопільський міськрайонний суд задовільнив позов прокуратури Тернопільської області. Однак була подана апеляція. Апеляційний суд Тернопільської області скасовує рішення Тернопільського міськрайонного суду і відмовляє прокуратурі у задоволенні позову. Прокуратура подає касаційну скаргу. Десь приблизно у цей самий проміжок часу Тернопільський окружний адміністративний суд скасовує розпорядження Хоптяна. Однак Львівський апеляційний адміністративний суд задовільняє апеляційну скаргу і залишає позов 5 ти мешканців без розгляду.
Таким чином, правовстановлюючий документ чинний, а відтак відсутні підстави для розірвання договору. Це що стосується обласної прокуратури. Переходимо до будівництва. Будівництво здійснюється на земельній ділянці яка передана в оренду Тернопільською міською радою!!!!! Містобудівні умови і обмеження видані Управлінням містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради за підписом Бесаги В.Й. Цим двом органам місцевого самоврядування засліпило, що вони підписували????!!!!!! Може б Василь Лабайчук направив свої ясні очі у протилежну сторону від прокуратури (через дорогу) і не перекладав із слабої голови на здорову” – пише учкоментарі на Фейсбук Олена Степанова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here