Чому варто видалити особисті профілі в “Однокласніках” і на Мail.ru

електронна поштаУправління Служби безпеки України в Тернопільській області звертає увагу громадян на те, що з 1 серпня п.р. в Російській Федерації вступає в силу нове антитерористичне законодавство, яке надає ФСБ можливість без рішення суду отримувати практично усі особисті дані користувачів інтернет-ресурсів, що зареєстровані в РФ.

Зокрема, на вимогу представників зазначених російських державних структур власники поштових серверів, блог-хостингів, форумів та соцмереж будуть зобов’язані надавати дані щодо усіх логінів та електронних адрес своїх користувачів, списки їх контактів, відомості про кількість, об’єм і адресатів переданих повідомлень. Очевидно, що вказаний крок навряд чи допоможе російській владі боротись зі справжніми терористами, котрі не надто схильні до спілкування на форумах та в соцмережах. У той же час, враховуючи триваючу агресію Росії стосовно нашої держави, нові повноваження надають ФСБ можливість здобувати  наявну у всесвітній мережі інформацію щодо подій в Україні та в подальшому використовувати її на шкоду інтересам національної безпеки.

У зв’язку з цим просимо усіх краян бути максимально обережними у ході спілкування в мережі інтернет, особливо на теми, що стосуються ходу проведення антитерористичної операції у східних регіонах: дій та переміщень українських військ, наміри та маршрути доставки гуманітарних вантажів, інформація щодо конкретних осіб, які допомагають силам АТО тощо.

Усім громадянам, які турбуються про безпеку особистої інформації, рекомендуємо утриматись від використання інтернет-ресурсів російської доменної зони, у першу чергу поштових скриньок та соцмереж, для обміну важливими відомостями.

Будьмо пильними, щоб через власну необізнаність та необережність не дати ворогам української державності зайвий козир у боротьбі проти нашого народу.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

УСБУ в Тернопільській області

Категорії: Новини

Теги: ,,,

Loading...

12 коментарів

 1. Давно казав – кидайте на х** ці парашенські соц/мережі. Для того є ел/почта (але не рашенська!)Клятий кацап навіть своїм громадянам спокійно жити не дасть, от вони дожилися ))

  Відповісти
 2. Посміхнули). У нас купа каклів, воно з аднакласніків ні ні. Для цього потрібно мати:
  1)освіту,
  1)виховання,
  1)совість.
  Перше купило само а чи батьки, про друге не чуло а про третє навіть і не знає, бо какол воно меншовартісний.

  Відповісти
 3. дуже добре попередження я так думаю в допомгу влади і сбу , до того треба додати і методи як працювати з ворогами бо інтернет це і можливість впливати на ворога, і відказуватись від такої можливості думаю не варто, з другого боку я мав сварку з друзями як звинувачують мене то що я жид то кацап коли даю оцінку на ситуації, другі кажуть що сбу у нас американське і наливайченко ворог , тому у нас треба все це упорядкувати бо народ не весь розуміє що твориться одні начитались що то жертвоприношення єгові другі що кацапи хотять україну, тому я думаю що інтернет ми маємо використати для повного інформування людей і по америці і по росії , ми прамятаємо ссср де парторгам вказували інформувати людей, у нас же вбили всі клуби щоб не було де дати інформацію людям то що робити? відрізатись і від ьлшл що є ??? роботи я так думаю у нас багато, яка у нас не проводиться взагалі, то з кого спитати як не з влади? але влада не знає що робить, тому вам слово як виправити ситуацію і народ жде його

  Відповісти
 4. а то раньше не использовали личные данные, а то раньше спрашивали разрешения на сбор информации 🙁 всегда и везде надо понимать, что то, что ты опубликовал, выложил видят не только друзья.

  Відповісти
 5. Навіщо видаляти? Для цього достатньо змінити контактну інформацію аватар і про всяк випадок прізвище і ім’я.

  Відповісти

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: