Головна Новини Чому бились ДАІвці з людьми в Козовій з’ясовує прокуратура

Чому бились ДАІвці з людьми в Козовій з’ясовує прокуратура

Прокуратурою Козівського району розпочато кримінальне провадження стосовно працівників ВДАІ одного з райвідділів внутрішніх справ області за фактом перевищення службових повноважень, що супроводжувалось нанесенням тілесних ушкоджень місцевому мешканцю, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 365 КК України.

   7 липня 2013 року в прокуратуру Козівського району надійшла заява від місцевого мешканця про спричинення йому того ж дня тілесних ушкоджень працівниками ВДАІ на місці оформлення факту порушення правил дорожнього руху та в райвідділі міліції. 
   За вказаним фактом прокуратурою Козівського району 7 липня 2013 року порушено кримінальне провадження за ч.2 ст. 365 КК України. На даний час у кримінальному провадженні провадиться досудове розслідування прокуратурою Тернопільського району, за наслідками якого буде надано правову оцінку діям правоохоронців.

    Санкція ч.2 ст. 365 КК України передбачає кримінальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here