Головна Новини Чоловік пішов по гриби і не повернувся

Чоловік пішов по гриби і не повернувся

За те, що допомогли відшукати старенького, ДСНСникам дякує донька потерпілого.

Днями до Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшов лист від жительки с.Устя-Зелене, яка в своєму листі дякує монастирським рятувальникам за сумлінну працю та професійне виконання службових обов’язків.

«28 червня я звернулася у службу порятунку і поліцію м. Монастириська, з проханням про допомогу. Мій 82-річний батько пішов у ліс по гриби і не повернувся. 

Я хочу висловити щиру подяку рятівникам за їхню злагоджену роботу, швидке реагування, високий професіоналізм, людяність, чуйність. Завдяки їм – батько знайшовся. Хочу побажати їм, щоб якнайменше прикрих ситуацій траплялося у їхньому житті, міцного здоров’я, мужності, витримки, поваги і розуміння від людей

с.Устя-Зелене           Галицька Г.І.»

Нагадаємо, що 28 червня близько 09:30 на екстрену телефону лінію 101 звернулася жителька с.Устя-Зелене та повідомила про зникнення свого батька, 1936 року народження, який зранку 27.06.2018 пішов в ліс по гриби і не повернувся. За короткий час, за сигналом «Збір-аварія» було зібрано особовий склад Монастириського районного сектору та ДПРЧ 19 і спільно з працівниками поліції та місцевими мешканцями організовано пошуки зниклого. Завдяки оперативним та злагодженим діям, о 19:40 у полі поблизу с. Сеньків Монастириського району, рятувальники знайшли зниклого дідуся та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Зі слів потерпілого він почувався добре.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here