Головна Новини Чоловік мав виграти автомобіль, а розіграли його

Чоловік мав виграти автомобіль, а розіграли його

СМСУ пастку аферистів втрапив 34-річний житель Тернопільського району. Чоловік повірив смс-повідомленню про начебто виграний автомобіль і  втратив понад 16 тисяч гривень.

 

За словами потерпілого, йому на мобільний телефон надійшло повідомлення про виграш ним автомобіля. Він неабияк зрадів і зателефонував за номерами, які були вказані в смсці.  На тій стороні дроту чоловіка запевнили, що він дійсно став переможцем акції і розповіли про умови конкурсу.

 

Спочатку потерпілому запропонували обрати приз: автівку або 160 тисяч гривень. Спокусився на гроші. Як пояснили «організатори» розіграшу, кошти вони можуть перекинути на банківський рахунок «щасливчика», але для цього йому потрібно поповнити свій «електронний» гаманець на 16 тисяч гривень. Чоловік справно виконав усі умови. Далі йомузателефонували і попросили продиктувати реквізити карткового  рахунку начебто для перерахування коштів за виграний автомобіль. Потерпілий став чекати від оператора підтвердження про надходження коштів, та не дочекався. Натомість на його телефон прийшласмс-ка, що з його рахунку знято понад 16 тисяч гривень.

 

За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Міліціонерам вдалося з’ясувати, що шахраї телефонували з тимчасово окупованої території Донеччини. Зловмисників розшукують.

 

Як стверджують міліціонери, розкрити злочини такої категорії доволі важко. Адже шахраї добре обізнані в своїй справі, діють швидко та «замітають» вправно  усі сліди. Тож в таких ситуаціях краще проявляти пильність та обережність. Включайте здоровий глузд: як можна щось виграти, не взявши участь у акції. Переконайтеся у достовірності інформації.

 

Якщо ж ви стали жертвою шахраїв –  негайно звертайтеся до міліції. Чим раніше ви повідомите про злочин, тим більша ймовірність того, що правоохоронці знайдуть винуватця.

1 коментар

  1. В Тернополі зараз працює одеський професійний шахрай Антон Гайдай.Працює разом з співмешканкою Елена Зима. Розводят усіх і на всьому..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here