Головна Новини Чоловіки все частіше стають жертвами морозу

Чоловіки все частіше стають жертвами морозу

Морози тривають, внаслідок низьких температур двоє чоловіків обморозили кінцівки, повідомили у прес-службі ТУ МНС у Тернопільській області.

20 грудня о 6 год. 20 хв. у Чортківську районну клінічну лікарню з обмороженою ногою було госпіталізовано 45-річного жителя села Джурин Чортківського району.

Того ж дня, о 20 год. 45 хв. у Тернопільську першу міську лікарню з обмороженими кистями рук привезли 42-річного жителя села Гвардійське Теребовлянського району.

Варто нагадати, що в області, для попередження випадків переохолодження громадян діють пункти обігріву, де можна відігрітися, випити гарячого чаю, поїсти, отримати невідкладну медичну допомогу.  Зокрема, у Тернополі такий пункт розташовано у парку ім. Т. Шевченка.

Загалом з початку року в області отримали обмороження 18 осіб, що втримі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Територіальне Управління  МНС України у Тернопільській області закликає громадян у сильні морози утриматися від виходу на вулиці без необхідності, тривалий час  не перебувати на відкритому повітрі та у холодних приміщеннях. Тепло одягатися, не зловживати алкогольними напоями. Слід бути обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах, не залишати дітей без нагляду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here