![271589747_1354311165030711_2242702630690688086_n Василь Прудивус](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/271589747_1354311165030711_2242702630690688086_n-640x454.jpg)
35-річного жителя села Іване-Пусте Василя Продивуса, який вийшов від двоюрідного брата в ніч суботи та зник у невідомому напрямку, учора, 19 січня, близько 17:00 знайшли мертвим.
Пошуки чоловіка тривали чотири доби. Поліцейські разом з рідними чоловіка та жителями села впродовж останніх днів прочісували посадки, яри та поля, однак знайшли тіло тільки учора.
За словами рідних, чоловік утопився в яру, що за старою церквою в селі, повідомили в соцгрупі Чортківські Новини.