Головна Новини Чи відповідає пальне на тернопільських заправках ДСТУ

Чи відповідає пальне на тернопільських заправках ДСТУ

заправка

заправка23.11.2017р. спеціалістами Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області було здійснено:

  • плановий захід контролю на АЗС «Shell» №6301 за адресою: м. Тернопіль, вул. Будного, 36а, під час якого було здійснено відбір зразків продукції бензину автомобільного А-95-Євро-Е5 та палива дизельного ДП-3-Євро5-ВО для проведення лабораторних досліджень на відповідність нормативним документам згідно Акту відбору зрізків продукції №1 від 23.11.2017р. ;

  • плановий захід на АЗС «Shell» №6302 за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46б, де також було здійснено відбір зразків продукції бензину автомобільного А-92-Євро-Е5 та палива дизельного ДП-3-Євро5-ВО + присадка Nemo 6125 та бензину автомобільного А-95-Євро-Е5 + присадка 4010 для проведення лабораторних досліджень на відповідність нормативним документам згідно Акту відбору зрізків продукції №2 від 23.11.2017р.

Згідно протоколів випробувань випробовувальної лабораторії ТОВ «Глобус-Петролеум» за перевіреними показниками зразки бензинів та зразки палива дизельного відповідає вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та ДСТУ 7688:2015 «Палива дизельні ЄВРО. Технічні умови».

Однак, є ряд АЗС яких перевірити не вдалося.

Так, ПрАТ «Автотехсервіс» припинило свою діяльність 20.12.2016р., що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Станом на сьогодні за даними адресами здійснює свою діяльність ТОВ «-Автотехсервіс-».

ТОВ «Торговий дім «Маркет Плюс» за адресами: Тернопільська обл., Тернопільський р-н с.Великі Гаї, вул.Об’їзна, 31, м.Тернопіль, вул.Текстильна, 1а та м.Тернопіль, вул.15 квітня, 2в. за даними адресами не здійснює своєї діяльності.

ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» за адресами: м. Тернопіль, вул. Шептицького, 32 та м. Тернопіль, вул. Будного, 21. не здійснює своєї діяльності, оскільки повернуло дані об’єкти (АЗС) власнику.

ТОВ «ОККО Нафтопродукт» за адресами: Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 157; Тернопільська область, м. Чортків, вул..Ст. Бандери, 91; м. Тернопіль, вул.15 квітня, 1 А; м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 40 Б не здійснює своєї діяльності оскільки, за вказанами адресами веде підприємницьку діяльність ТзОВ «ОККО – Рітейл».

З огляду на вищезазначене провести планові заходи зазначених АЗС було неможливо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here