Головна Новини Чим займалася Тернопільська митниця два місяці?

Чим займалася Тернопільська митниця два місяці?

34a1ba4d53b663e0253364f320af437eЗ початку цього року працівниками Тернопільської митниці ДФС складено 22 адміністративних протоколи про порушення митних правил на загальну суму 146,6 тис. грн. та вилучено предмети правопорушень попередньою вартістю 20,3 тис. грн.

Тернопільською митницею ДФС розглянуто 17 справ про митні правопорушення та одну справу передано до суду. За постановами митниці сплачено 65 тис. грн штрафів.

Основними предметами у справах про порушення митних правил, які виявлені митницею у 2015 році, були транспортні засоби. Найчастіше порушення відбувались внаслідок переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та дії, спрямовані не неправомірне звільнення від сплати митних платежів або зменшення їх розміру.

Важливим напрямком в боротьбі з митними правопорушеннями є моніторинг зовнішньоекономічних операцій на предмет виявлення протиправних схем переміщення товарів через митний кордон України.

Зокрема, у лютому поточного року працівниками відділу аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням направлено запит до митних органів іноземних держав з метою встановлення законності здійснення зовнішньоекономічної операції із ввезення на митну територію України товарів одним із підприємств області.

За результатами взаємодії з УДАІ УМВСУ в Тернопільській області виявлено факт користування громадянином транспортним засобом з порушенням митних правил, складено 1 протокол про митні правопорушення та накладено штраф у сумі 8,5 тис. гривень.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here