Через “раду на папері” Сиротюк не чує громаду
images (2)Активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан» висунули ультиматум членам недіючої громадської ради при облдержадміністрації – або з’являєтесь на засідання і пишете заяву про вихід зі складу ради, або ми вас привеземо та примусимо написати. Тим, хто має намір працювати, а не лише числитись, пропонують подальшу співпрацю.
– Жарти закінчились, не хочуть працювати – нехай добровільно прийдуть і напишуть заяву про вихід з громадської ради, – заявив голова тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів. – Вони вже втретє не можуть зібратись! От і сьогодні, 24 вересня, з понад 60 чоловік на засіданні були присутніми 18. Відповідно, кворуму не було. Не можуть самі з’явитись – ми їх привеземо.
Активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан» заявляють, що саме через бездіяльність громадської ради керівництво області не чує думки громади. Рада не працює, а лише числиться «для галочки». І востаннє збиралась влітку минулого року.
– Ми, як дієва громадська організація, хочемо увійти до складу нової ради і працювати! – заявив Ігор Василів.
Активісти «Автомайдану» запропонували надати їм списки членів громадської ради, аби власними силами повідомити тих про наступне засідання. Як і про те, що до 30 вересня вони мають написати заяву про вихід з ради. Однак, діючий голова громадської ради при ОДА Володимир Чубатий категорично відмовився надавати такі дані. Погодився лише після певного тиску.
– Ми вже сформували ініціативну групу для створення нової, дієвої громадської ради при ОДА, – каже активіст-автомайданівець Павло Іванечко. – Членам діючої, але недієвої, пропонуємо скласти повноваження. Хто хоче працювати – може увійти до нової ради. Також прийняли рішення звернутись до голови ОДА Олега Сиротюка з проханням розпустити існуючу лише «на папері» раду.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: