![286d4c7a2113ce2e80e981b119b305be-460x307](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/286d4c7a2113ce2e80e981b119b305be-460x307-1.jpg)
На Тернопільщині люди продовжують порушувати карантинні обмеження. Не дотримання соціальної дистанції, відсутність засобів індивідуального захисту – усе це можна зустріти у переповненій тернопільській електричці. Світлиною у соціальній мережі поділився Ігор Миколаїв, пише TeNews
«Це ті, що в зоні ризику. А потім під час карантину їм іще гроші добавляють, а нас усі через них на жорсткий карантин. Ми без роботи і зарплати і виживай через так ідіотів. Що ж вони старші люди їх треба жаліти ось тільки як нам виживати».