Головна Новини Через виїзд дітей за кордон у Чорткові закриють дитсадочок

Через виїзд дітей за кордон у Чорткові закриють дитсадочок

Чортківський дошкільний навчальний заклад №5 «Теремок» у Чорткові вимушено тимчасово призупиняє роботу. Рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

ПРИЧИНА №1️⃣. Найголовніша і найболючіша причина – відсутність дітей. Садочок у середньому відвідує 24-28 дітей. З початку повномасштабної війни з Чорткова виїхали та досі не повернулось 112 дошкільнят!.. Загалом садочки Чортківської громади заповнені на… 40%!

ПРИЧИНА №2️⃣. Будівлі садочку (заклад знаходиться відразу у декількох маленьких старих корпусах) – у незадовільному технічному стані. У «Теремку» стара та складна система опалення, котра потребує повної та дороговартісної модернізації.

ПРИЧИНА №3️⃣. Україну попереду чекає, напевно, найскладніший опалювальний сезон в історії незалежності. Тож опалювати відразу декілька корпусів садочку, який відвідує у середньому два десятки дітей – нераціонально та неправильно.

ПРИЧИНА №4️⃣. При підготовці до початку нового навчального року комісія, до складу якої входять і представники ДСНС, оглядали всі навчальні заклади громади на наявність найпростіших укриттів відповідно до нових вимог. Садочок №5 не пройшов перевірку, оскільки будівлі установи не відповідають необхідним критеріям.

ЩО БУДЕ ІЗ ПРАЦІВНИКАМИ ДНЗ №5 ТА ДІТЬМИ?

Усіх дітей переведуть у інші дошкільні навчальні заклади Чорткова на вибір батьків. У всіх садочках міста є можливість прийняти таку кількість дошкільнят.

Всім працівникам садочку №5, окрім людей пенсійного віку, запропонують аналогічну роботу у інших дошкільних навчальних закладах міста!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here