Головна Новини “Червоною зоною” і тарифами уряд душить бунтівний Тернопіль

“Червоною зоною” і тарифами уряд душить бунтівний Тернопіль

Уряд свідомо заганяє Тернопіль у “червону зону” і паралельно піднімає тарифи на електроенергію, воду та газ
Уряд душить людей тарифами
Уряд у 2 рази піднімає тариф на транспортування електроенергії з першого жовтня. Також, за вказівкою уряду піднімають тариф на холодну воду на 22 %. Крім того згідно урядової постанови № 867 НАК “Нафтогаз України” з вересня підвищив ціну природного газу на 45 % для населення та комунальних підприємств. Наслідком такого урядового рішення буде зростання вартості гарячої води на 19 %.
До цього місцева влада послідовно знижувала вартість гарячої води. Однак, сьогодні усі важелі впливу на тарифну політику перебувають в руках київських урядовців. Саме вони визначають тарифи. Попри обіцянки президента знизити тарифи одразу після парламентських виборів, реальність інша. За останні два місяці ціна газу виросла на 70 % і це ще не межа. Більше того, в Україні найдорожча у Європі електроенергія, хоча урядовці на чолі з прем’єром Денисом Шмигалем продовжують повторювати мантру про “дешеві комунальні тарифи”. Натомість саме цей уряд активно впровадив так звану “другу платіжку”, яка навіть у літній період збільшила вартість кубометру газу для більшості родин у 5-10 разів. При цьому українцям продають їхній же газ, бо надра належать народу. В той час, коли пенсіонерка чи багатодітна мати збирає останні копійки на оплату “комуналки”, керівник “Нафтогазу” Андрій Коболев, продаючи українцям їхній же газ, заробляє близько 4 млн грн на місяць.
“Червоною зоною” стримують бунтарів
“Червона зона” – це насправді інструмент придушення “бунтівного Тернополя”. Уряд свідомо заганяє раз за разом місто у “кольорові зони”, щоб досягнути три цілі:
По-перше, позбавити людей можливості годувати свої сім’ї. Для цього уряд намагається зупинити підприємства і бізнес, а за допомогою підвищення тарифів ще й загнати людей у борги.
По-друге, позбавити людей можливості протесту. Уряд використовує карантинні обмеження, щоб люди не поїхали на акції протесту до Києва. Адже кожне потрапляння у “червону зону” означає припинення залізничного і автобусного сполучення.
По-третє, за можливості зірвати вибори в особливо “несприятливих” регіонах західної України, зокрема в Тернополі. Адже це чи не єдине місто, яке відкрито виступило проти неадекватних заходів карантину, проти фактичного саботажу з боку уряду заходів з протидії коронавірусу, коли кошти замість того, щоб піти на лікарні, були витрачені на передвиборчий піар київських чиновників і будівництво доріг.
Сьогодні “на горі” дуже бояться справедливого гніву пересічних українців. Тому намагаються діяти тими ж методами, що у 2013 році, коли також зупиняли рух потягів та громадського транспорту, щоб стримати людей. Питання чи надовго вистачить терпіння українців залишається риторичним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here