Головна Новини Цілодобовий номер: що робити тернополянам, хворим на “ковід”, які не можуть зв’язатися...

Цілодобовий номер: що робити тернополянам, хворим на “ковід”, які не можуть зв’язатися із сімейним лікарем

Жителі Тернопільщини, котрі спостерігаю у себе симптоми коронавірусної інфекції, дедалі частіше скаржаться на те, що їм складно додзвонитися до сімейного лікаря. Як з’ясувалося, ця проблема є не лише в нашому краї, а й в інгих регіонах країни.

Міністерство охорони здоров’я 2 листопада запустило всеукраїнський контакт-центр для протидії COVID-19, який працюватиме цілодобово, через те, що регіональні гарячі лінії не справляються з завантаженістю. УНІАН

Про це на брифінгу 2 листопада заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Звернутися до контакт-центру можна зі всієї України з питанням, що стосуються коронавірусної інфекції та організаційних моментів, пов’язаних з лікуванням. Наприклад, якщо ви не можете додзвонитися своєму сімейному лікарю, отримати направлення на тестування чи комп’ютерну томографію, якщо у вас є питання про тестування тощо.

Номер телефону: 0-800-60-20-19.

У кол-центрі працюватимуть 150 операторів, він функціонуватиме цілодобово. Степанов також уточнив, якими будуть дії оператора після дзвінка.

Кожне звернення автоматично буде фіксуватися у спеціальній системі. Якщо оператору потрібно буде отримати додаткову інформацію для відповіді (звернутися до сімейного лікаря чи місцевої влади), він зобов’язаний вам передзвонити після уточнень

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here