![1-17](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-17-1-640x427.jpg)
“Відродити історичну пам’ять і плекати нових переможців”. Ці завдання зараз важливі як ніколи для українців, переконаний голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
У День Героїв очільник області долучився до урочистих заходів, поклав квіти до пам’ятника Степану Бандері, стели Загиблим за волю України, Монументу Незалежності.
23 травня – надзвичайно важлива дата в календарі. Адже у цей ми не просто відзначаємо сучасних Героїв, а й тих – хто боровся за Україну і раніше.
“Це кривавий місяць у нашій історії. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку 23 травня святкувати День Героїв. Свято було присвячене до сумного дня 23 травня 1938 року, коли у Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. Саме у травні ми втратили найкращих синів України XX століття: Микола Міхновський, Симон Петлюра, Євген Коновалець…”, – наголосив Михайло Головко.
Тому важливо, аби пам’ять про ці трагічні події і про Героїв України зберігали і передавали наступним поколінням. Адже ці історії надихають нас на відвагу, віру і самопожертву, показуючи, що національна ідея і патріотичне покликання здатне пройти крізь усі випробування.
А щорічне вшанування Героїв стає важливим кроком у формуванні національної свідомості та єдності, підсумував Михайло Головко.
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-9.jpg)
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-6.jpg)
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-6.jpg)
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-5.jpg)