Головна Новини Художник у Тернополі під час карантину щодня на своєму балконі виставляє нову...

Художник у Тернополі під час карантину щодня на своєму балконі виставляє нову картину (Відео)

Під час карантину тернопільський художник Рустам Давлетов на своєму балконі щодня виставляє одну картину. Будинок, в якому мешкає Давлетов, розташований у центрі Тернополя на вулиці Руській. 1-го квітня він виставив на балконі картину “Вечірня”, повідомляє Суспільне.

Художник у Тернополі під час карантину щодня на своєму балконі виставляє нову картину

Художник у Тернополі під час карантину щодня на своєму балконі виставляє нову картину. оригінальне

Рустам Давлетов пише кратини з 2012-го. Картини, які за цей час написав, каже художник, показуватиме на балконі під час карантину:

“Ідея сама прийшла, коли нам оголосили про продовження карантину. Я подивився, це приблизно десь на 30 днів. В мене зараз в наявності є моїх авторських робіт, приблизно 30 штук і просто провелася аналогія. Думаю треба розбавити щось, робити для сторінки, яку веду у фейсбуці, інстаграмі. Щось додати хорошого. І вирішив кожен день виставляти картини на балкон, так щоб могли подивитися користувачі інтернету. Це не для людей, які на вулиці. Але вже були фотографії, світлини, які в будинку навпроти бачили ці картини”.

Рустам Давлетов розповів про свою творчу техніку та жанр:

“Переважно там представлені роботи всі олійними фарбами на бавовні. Спочатку я вважав, як і всі аматори, що олійні фарби є благородний матеріал, потім звикся до акрилу і в принципі, на даний момент переважно картини малюю акрилом. Я б не сказав, що це щось таке, там є моя фантазія, є реалізм і імпресіонізм, одним словом, такий легесенький, не нав’язливий, зрозумілий користувачам”.

Першу картину, яку виставив на балкон, малював близько 2-х годин. Художник каже, вона йому приснилася:

“Сама перша картина, яку я презентував на балконі, дуже символічна для теперішнього часу. Саме ця картина була головною на виставці 2014-го року. Картина називається “Віра в себе”. Символізм цієї картини: тут зображена матір, яка опустила руки, у важкі часи. Хмари означають ці наші проблеми, які в нашому житті. А дитина до неї звертається, що не опускай руки, в тебе є для кого жити”.

2-го квітня на балконі буде картина “Берегиня”,- каже Рустам Давлетов:

“Зміст даної картини зображено невимушено: на березі річки тут лежать корови, далі село. Чому картина називається берегиня? Тому що корова, вона і є берегиня села, є така аналогія. Але якщо придивитись, білі плями на корові, формують тіло жінки, і якщо так побачити все в образі, жінка це берегиня родини”.

Рустам Давлетов за фахом економіст. Створив власну артстудію, в ній проводить майстер-класи. Його перша персональна виставка “Повір у себе” відбулася в 2014-му році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here