Головна Новини Хто кому “кум” в прокуратурі Тернополя

Хто кому “кум” в прокуратурі Тернополя

Місцеві активісти з Громадської Люстраційної Ради Тернопільщини вважають, що відома своїми перемогами у судових тяганинах адвокат Ірина Сідорова не такий вже і талановитий юрист. Своїм успіхам вона повинна завдячувати не досконалому володінню тонкощів права, а високій посаді та становищу свого чоловіка – прокурора Віталія Сідорова.

Зокрема, активісти наводять приклад, коли пані Сідорова разом зі своєю клієнткою, хотіли “віджати” землю в інваліда.

“10 березня 2016р. в Апеляційному суді Тернопільської області відбулось чергове слухання у справі за позовом Пизи Н.П. до Кременецької міської ради.
Нагадаємо дружина одіозного прокурора м.Тернополя Віталія Сідорова разом із своєю помічницею Пизою Н.П. намагались в будь-який спосіб віджати (інакшого слова не підбереш) в інваліда по зору Сімори Л.І. земельну ділянку площею 35 сотих в Кременці. Кременецька міська рада відмовила заявникам, керуючись законодавством та здоровим глуздом, після чого І.Сідорова подала позов до Кременецького районного суду. Після розгляду справи по суті, суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову. Після чого Сідорова І. подала апеляцію.
Втручання нашої громадської організації та ряду інших громадських організацій Тернопільщини дозволило привернути увагу до цієї справи, чим завадили пані Сідоровій “по-бистрому” вирішити цю справу в Тернопільському Апеляційному суді, використовуючи своє одіозне прізвище, а також вплив свого чоловіка.
Отже, у справі були заслухані обидві сторони, і колегія суддів винесла Ухвалу про те, щоб залишити Рішення суду першої інстанції у силі та відмовити пані Пизі Н.П. та її захиснику Сідоровій І.А. (!!) у задоволенні позову” – повідомили в Люстраційній Раді.

sidorov

Завдяки принциповій позиції громадських активістів вдалося відстояти інтерес інваліда та не допустити щоб суддя пішов на поводу у “впливової” адвокатші.

Доречі, останнім часом почастішали випадки зловживань зі сторони адвокатів, про що наголошує прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк.

“У Тернопільській області останнім часом почастішали випади, коли адвокати з метою отримання неправомірної вигоди вводять громадян в оману та схиляють до надання грошових коштів нібито для передачі працівникам органів прокуратури області для вирішення тих чи інших питань”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here