Головна Новини “Хочу вірити, що його смерть була недаремна”: у Тернополі попрощалися з Героєм

“Хочу вірити, що його смерть була недаремна”: у Тернополі попрощалися з Героєм

У Тернополі попрощалися із 42-річним військовослужбовцем Костянтином Ратновським. Чоловік брав участь у бойових діях на Харківщині у складі окремого стрілецького батальйону. Про це Суспільному розповів офіцер обласного центру комплектування та соціальної підтримки Владислав Солтис.

За його словами, боєць був навідником кулеметного відділення. Загинув 7 жовтня, виконуючи бойове завдання.

“За час проходження військової служби він ніколи не шукав легких шляхів. Був відповідальним та наполегливим військовослужбовцем. Мав авторитет серед побратимів та підтримував високий моральний дух у підрозділі. Відмінно виконував свої обов’язки. У цей скорботний для усіх день від імені керівництва Збройних сил України та особисто висловлюю щирі співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять і слава герою”.

Прощання з бійцем Костянтином Ратновським

Прощання з Костянтином Ратновським. Суспільне Тернопіль

Сестра загиблого Людмила Ратновська говорить, Костянтин воював у 2014 році під час АТО. Брав участь у боях на Донеччині та Луганщині. Пізніше демобілізувався. Після початку повномасштабного вторгнення знову повернувся до лав Збройних сил України.

Людмила Ратновська, сестра загиблого бійця Костянтина Ратновського

Людмила Ратновська, сестра загиблого Костянтина Ратновського. Суспільне Тернопіль

“Бо це був його обов’язок — захищати свою сім’ю і країну. Там же ж стріляють, дрони літають. І після удару дрона внаслідок черепно-мозкової травми він помер. Хочу вірити, що його смерть була недаремна, що ми переможемо в цій війні. Хай більше таких смертей не буде. Сподіваюся, що всі наші воїни повернуться живими героями. А померлі стануть ангелами і будуть оберігати наш спокій в майбутньому “.

Матері бійця Костянтина Ратновського вручають прапор України

Рідним бійця Костянтина Ратновського вручають прапор України. Суспільне Тернопіль

За словами Людмили Ратновської, крім неї і батьків, близьких родичів у Костянтина Ратновського не було. Власної сім’ї не мав.

Під час похорону Костянтина Ратновського в Тернополі

Під час похорону бійця Костянтина Ратновського. Суспільне Тернопіль

Поховали бійця на Микулинецькому кладовищі на Алеї Героїв.