Головна Новини Хотіла допомогти і отримала кулаком в груди: неподалік Козової дебошир побив фельдшера...

Хотіла допомогти і отримала кулаком в груди: неподалік Козової дебошир побив фельдшера “швидкої”

Місяць тому по обіді на автостанції с. Вікторівка мати проводжала на автобус добре підігрітого алкоголем сина. Однак транспорт затримався, що неабияк дратувало п’яненького Василя (з етичних міркувань імена діючих осіб змінено). І хоч як пенсіонерка не намагалася заспокоїти сина, той лише матюкався та чіплявся до всіх навколо.

Аж раптом молодикові стало зле, він зашпортався і, не втримавшись, упав на землю. Старенька мати марно намагалася підняти сина. Нарешті дістала мобільний телефон та викликала карету швидкої допомоги, пише тижневик “Номер один”.

І от машина з червоним хрестом під’їхала до горе-хворого. Втомлена фельдшерка схилилася над молодиком, послухала пульс,  допомогла піднятися на ноги й запропонувала сісти в салон «швидкої» поміряти тиск. У відповідь п’яний чоловік почав матюкати  й ображати медичку і щосили вдарив кулаком у груди. Від удару жінка скрикнула й сама ледве не впала. Тоді, аби заспокоїти ґалабурдника, довелося викликати вже поліцію.

За фактом умисного заподіяння удару, що завдав фізичного болю і не спричинив тілесних ушкоджень (ст. 126 ч. 1 КК України), правоохоронцями було порушено кримінальне провадження. Зрозумівши, що накоїв, молодик під час досудового слідства уклав із прокурором угоду про примирення.

Під час розгляду справи Козівським районним судом угоду було затверджено та призначено горе-скандалісту покарання – відбути 60 годин громадських робіт.

Олекса Чиж

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here