Головна Новини Хоптян скоро стане Автономним націоналістом?

Хоптян скоро стане Автономним націоналістом?

Урочистості з нагоди 68-річчя з дня перемоги над фашистською Німеччиною тільки закінчилися в Тернополі. Сотні людей прийшли вшанувати пам’ять мільйонів українців, загиблих у Другій світовій війні.

– Я з віком зрозумів, що перемогу здобувала не тільки «Червона» армія, – каже ветеран Михайло Пашковський. Дістає з кишені гаманець, в якому видно фотографію Степана Бандери. -Хоча я воював у лавах «Червоної» армії, він також був хорошою людиною, не всі правда, що нам постійно розповідали. Треба нарешті перестати ділити Україну на той чи інший табір.

О 10:00 сотні людей, в тому числі військові, міліціонери і чиновники направляються до Парку Слави. Лунає траурна музика, ведучі читають вірші і просять присутніх вшанувати загиблих хвилиною мовчання. У цей час з парку чутно військовий салют з десяти пострілів. Далі слово надають Голові Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

– Сьогодні урочистий день, адже це річниця визволення України від «червоного» терору. – Каже Хоптян проте відразу виправляється і замість «червоного», говорить «чорний». Всі присутні починають перешіптуватися і сміятися. Група молодих тернополян аплодують Валентину Хоптяну. Наприкінці виступу Голова ОДА цитує Президента і зазначає, що сьогодні повинні святкувати «День злагоди».

Координатор Автономних націоналістів Тернополя каже, що нинішні представники влади люблять застереження і жартує, що скоро Валентин Хоптян приєднається до їхнього руху.

– Для нас це день жалоби за жертвами війни, – розповідає Ігор Костюк. – Це день скорботи за 14 мільйонами українців, яких забрала Друга світова. Ми тут, щоб помолитися за загиблих і по можливості, не допустити розгортання червоних прапорів. Оскільки цього року знову можливі провокації з боку комуністів, за нашою інформацією не тернопільських.

Збоку з червоною квіткою сидить ветеран на піджаку десятки медалей і нагород.

– Звуть мене Гуменюк Василь Андрійович, – розповів дідусь. – Воював я на 1 Українському фронті. Я родом з Борщівщини, але в Тернополі живу вже більше 50 років. З хлопців 22-го року, нас з фронту повернулося тільки 3%. Учасник штурму Берліна, визволення Праги був поранений. Хочу сказати, що в перші роки після війни ніяких святкувань не проводилося. Однак тепер, я особисто радий хоч раз на рік прийти в парк Слави. Вистачає пенсії? Повинно вистачати, вкладаємося.

Джерело: http://vazhnews.com/ternopolskij-gubernator-stanet-avtonomnym-nacionalistom/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here