Головна Новини Хоптян розпорядився інтегрувати біженців в суспільство

Хоптян розпорядився інтегрувати біженців в суспільство

хоптян

хоптянГолова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян видав розпорядження  про робочу групу з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське  суспільство. 

В якому йдеться: на виконання пункту 7 Плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року, затвердженого  розпорядженням Кабінету Міністрів України від    22 серпня 2012 р. № 605-р.  Згідно з яким утворити робочу групу з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на обласному рівні (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

Та рекомендувати Управлінню Державної міграційної служби України в Тернопільській області в місячний термін розробити та внести на розгляд голови обласної державної адміністрації проект Положення про робочу групу.

Контроль за виконанням розпорядження доручити  заступникові голови–керівнику апарату обласної державної адміністрації ЖЕЛІХОВСЬКОМУ Ю.В.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here