Головна Новини Хоптян немає власного житла?

Хоптян немає власного житла?

Хоптян Валентин

Хоптян ВалентинГолова Тернопільської обладміністрації Валентин Хоптян проживає у скромних умовах орендованій однокімнатній квартири. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання про свої житлові умови.
“Це ж, мабуть, добре, що я живу в Тернопільській області, а не в Хмельницькій (рідна область губернатора, – ред). Випрошувати гроші з бюджету на купівлю нової квартири було б неправильно – ви мене б не зрозуміли. Тому я живу в скромних умовах, знімаю однокімнатну квартиру “, – зазначив Хоптян.
Губернатор не уточнив, де саме орендує житло, і скільки за це платить. Однак Gazeta.ua стало відомо про те, що Валентин Хоптян має й інше місце для життя на Тернопільщині.
Після того, як він пішов працювати в область, то оселився в селі Кам’янки в 30 км від обласного центру. Місцевий підприємець, за розповідями мешканців, віддав йому весь другий поверх будинку готельного типу.
“Цьому підприємцеві пізніше адміністрація виділено 190 гектарів землі, з яких хотіли отримати особисті паї 150 жителів села. Після того, як ми пікетували адміністрацію, і пішла інформація, що Хоптян тут живе. Він, кажуть, зняв десь у місті квартиру. Буває тут дуже часто, але вже постійно не ночує “, – розповів житель Камянок Микола Негода.
Глава адміністрації не заперечує, що жив у підприємця в Кам’янка, однак не захотів відповідати на питання, чи дійсно той отримав за це 190 га землі із земель резерву.
“Хто звертався і хто виграв конкурс, той і отримав”, – заявив губернатор.

Раніше ми вже писали про те що майже всі зайшлі чиновники, в Тернополі та області з часом отримують житло “за місцем роботи”, зокрема пан Стемпковський, пан Кайда також винаймає житлові квадратні метри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here