Головна Новини Хоптян згадав про соціальних сиріт

Хоптян згадав про соціальних сиріт

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян поставив завдання перед голова районних державних адміністрацій проаналізувати ситуацію з соціальним сирітством у регіоні.
«Ми повинні знати точно скільки так званих соціальних сиріт сьогодні у кожному селі, селищі та місті, – сказав Валентин Хоптян. – Хто опікується цими дітьми, як вони проводять своє дозвілля, чим захоплюються, де навчаються».
Керівник області зазначив, що не зважаючи на опіку такими дітьми родичів, влада і суспільство не має стояти в стороні виховання соціальних сиріт.
«Увагу варто приділити кожній дитині, я не говорю вже про круглих сиріт і позбавлених батьківського піклування, якими варто опікуватися кожен день, – зауважив керівник області. – А ось з такою категорією дітей як соціальні сироти варто працювати вже сьогодні, бо завтра може бути пізно. Тому за тиждень кожен з голів РДА повинен доповісти про стан соціального сирітства у кожному районі Тернопільщини, шляхи його запобігання та покращення ситуації, що склалася».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here