Головна Новини Хоптян виділить шифер бо у дружини “знесло дах”

Хоптян виділить шифер бо у дружини “знесло дах”

Для проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт на покрівлі будівлі Копичинецької комунальної районної лікарні, постраждалої від стихії, що сталася 20 травня 2013 року, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливим подальшим руйнуванням будівлі та виходом із ладу високовартісного обладнання філії гемодіалізного центру комунального закладу Тернопільської обласної ради „Тернопільська університетська лікарня”, яке використовується для лікування хворих на ниркову недостатність.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації:
1) виділити з обласного матеріального резерву Гусятинській районній державній адміністрації:
– шифер – 550 листів;
– шиферні цвяхи – 30 кг;
– плівка поліетиленова – 2 рулони (900 кв. м);
2) забезпечити контроль за використанням виділених будівельних матеріалів.
2. Гусятинську районну державну адміністрацію після закінчення аварійно-відновлювальних робіт надати в управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації звіт про цільове використання виділених будівельних матеріалів. Відповідне розпорядження підписав Валентин Хоптян 22 травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here