Головна Новини Хлопці пробили стіну в готелі і поїхали до поліції

Хлопці пробили стіну в готелі і поїхали до поліції

Сигнал про спрацювання кнопки термінового виклику поліції з готельного комплексу Тернополя надійшов близько другої години ночі на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Тернопільській області. На місце виклику одразу виїхала група реагування поліції охорони.

 Викликала правоохоронців адміністратор закладу. Жінка вказала на компанію молодих людей, які, за її словами, замовили кімнату у їхньому готелі. Проте, через деякий час з готельного номера почали надходити несамовиті крики, нецензурна лайка та стукіт.

Працівники готелю неодноразово попереджали гостюючих про неприйнятність такої поведінки, бо вони заважали іншим відвідувачам та псували майно закладу. Однак вмовляння припинити дебош результатів не дали. Працівникам закладу довелося скористатись «тривожною» кнопкою поліції охорони.

Агресивний запал захмелілих молодих людей одразу ж припинився, як тільки вони побачили працівників поліції. Оглянувши кімнату, адміністратор зауважила, що молодики пошкодили двері душової кабіни, здерли шпалери та навіть пробили стіну. Усі обвинувачення молодики заперечували, стверджували, що кімната була такою на момент заселення.

Для з’ясування усіх подробиць та встановлення міри покарання, компанію молодих людей доставили до відділу поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here