Головна Новини Хворіють навіть немовлята: COVID-19 на Тернопільщині серед дітей

Хворіють навіть немовлята: COVID-19 на Тернопільщині серед дітей

коронавірус

COVID-19 на Тернопільщині фіксують навіть серед немовлят. Через збільшення захворюваності, в обласній дитячій лікарні відкрили додаткове відділення на сто ліжок для лікування малечі.

Найбільше інфікованих коронавірусом фіксують у Тернопільському районі. За результатами епідрозслідування, діти заражаються переважно у сім’ях або в навчальних закладах, пише ЗЗ.

“На сьогодні у великій кількості хворіють діти. Найбільше хворих дітей фіксуємо у Тернопільському районі. В обласній дитячій лікарні ми розгорнули додатково сто ліжок. Там перебувають навіть немовлята, які захворіли ковідом. Заразилися вони, звичайно, від своїх батьків. Діти у великій кількості потрапляють до лікувальних закладів, але хвороба в них характеризується — гарячкування на протязі однієї доби. Велике значення має, як поведуть себе батьки. Чи вони знають правильні режими, насамперед важливо вживати велику кількість рідини. Не дотримуючись такого режиму діти стають важчими, в інтоксикації потрапляють до стаціонарів. Але їм проводять один два дні дезінтоксикаційну терапію, діти стають легшими та йдуть додому”, – розповіла директорка департаменту охорони здоров’я області Ольга Ярмоленко.

Через високу захворюваність серед дітей десятки шкіл області перейшли на дистанційне навчання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here