Головна Новини “Хвороба протікала швидко”: COVID-19 забрав життя ще одного медика з Тернопільщини

“Хвороба протікала швидко”: COVID-19 забрав життя ще одного медика з Тернопільщини

26 жовтня 2020 року передчасно пішла з життя, медична сестра КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» РУДЬ ГАЛИНА АНДРІЇВНА.

Це вже дев’ята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області. У жовтні їй виповнилось 57 років.

У КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» Галина Рудь працювала з березня 1983 року. Тоді її прийнято на роботу медичною сестрою гінекологічного відділення, у 2019 році її переведено в поліклініку медичною сестрою дерматовенеролога

.Коронавірусна хвороба протікала швидко. Недуга стала неабияким випробуванням для Галини. Лише тиждень – від звернення до амбулаторії ЗПСМ, госпіталізації в інфекційне відділення, переведення в ВАІТ – і медика, який сумлінно понад 36 років працював заради життя та здоров’я пацієнтів, не стало.

У ці скорботні дні колектив Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює співчуття чоловіку Володимиру, рідним і близьким.

Важко знайти слова втіхи, які б змогли зменшити душевну біль…Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.Світла пам’ять про Галину Андріївну, справжнього кваліфікованого медпрацівника назавжди залишиться в серцях усіх, хто з нею працював, спілкувався, знав та щиро поважав. Вона була світлою, доброю, мудрою, талановитою людиною.🔘

Вічна пам’ять !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here