Головна Новини Хвора на COVID пацієнтка тернопільської лікарні: “Сиди вдома, не швендяй “

Хвора на COVID пацієнтка тернопільської лікарні: “Сиди вдома, не швендяй “

Валентина Цепенюк разом із чоловіком перебуває у лікарні з діагнозом “ковід”. Жінку вразило безпечне ставлення людей до коронавірусу, тому вона написала пост, який розмістила у соцмережах, пише Тернопільська правда. 

“Вирішила написати пост, бо вражає безпечне ставлення людей до COVID. Так, хтось переносить його відносно легко, але багато мають тяжкі наслідки. Багато людей помирає.Ми з чоловіком лежимо з цим діагнозом в Тернопільській районній лікарні. Чоловік тиждень лежав вдома, а з 9-го в лікарні, а я лягла 16-го. Нам зробили сімейну палату, бо на той момент чоловік вже був у тяжкому стані, а мій стан давав мені можливість його доглядати. Дуже гарна практика – хворий під постійним наглядом!

Обов‘язково хочу написати про медперсонал. Люди працюють, як солдати. Робота відлагоджена. Медикаменти всі є. Єдине, що купуємо – антибіотик чоловіку, бо в нього хворі нирки.Чоловік від неділі не може дихати без кисневої маски. Дуже тяжкі ночі! Кожна все тяжча. В ліжку сидить, бо лежачи задихається і в масці. Вдень, щоб дійти 4 метри до туалету, сидить біля двох годин на ліжку, поки наважиться зняти маску на хвилину. І бігом до маски назад! За цю хвилину рівень кисню в легенях падає до 70% і дуже тяжко піднімається назад до 85-91%. Рівень кисню в легенях має бути від 95%.

Сьогодні чоловіка повезли в Бучач на гемодіаліз нирок, бо інакше його не витягнути. Це півтори години дороги. З кисневим балоном. 4 години діалізу там і півтори години дороги назад. Чекаю і молюся!Я цей пост написала, щоб допомогти вам зрозуміти, що до серйозних речей потрібно ставитися серйозно! Всі правила, які існують в світі, вони написані на основі пережитого досвіду, логічних висновків, прописаних алгоритмів дій. Часто правила писані кров‘ю!

Тому, якщо сказано – сиди вдома, не швендяй без потреби, то сиди!Якщо сказано – носи маску і часто міняй, то носи і міняй!Якщо сказано – часто мий руки та дезинфікуй, то не лінися!Якщо сказано – соціальна дистанція, то дотримуйся, подбай про себе та інших!Не бійтеся зробити зауваження! Не бійтеся відігнати від себе інших на безпечну віддаль! Страшно не поконфліктувати заради здоров’я, страшно мучитися з COVID. Хай вам нахамлять, та ви будете здоровими та живими!Дбайте одні про одних! І хай нас всіх Господь береже!!!, – написала Валентина Цепенюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here