Головна Новини Хабарника Плеванчука звільнили з роботи і судитимуть

Хабарника Плеванчука звільнили з роботи і судитимуть

5 травня, викрили начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області під час одержання хабара в розмірі 50 тисяч гривень. Гроші чиновник отримав за оформлення документів в інтересах третіх осіб. Посадовця впіймали на «гарячому» співробітники Тернопільської прокуратури разом із працівниками СБУ.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

Встановлено, що посадовець вимагав та одержав 50 тис грн. неправомірної вигоди за не притягнення місцевого підприємця до адміністративної відповідальності.

Керівнику контролюючого органу обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно судом визначено 116 тис грн застави, яку посадовець вніс.

20 липня 2016 року обвинувальний акт у кримінальному провадженні прокуратурою області скеровано для розгляду по суті до Тернопільського міськрайонного суду.

На даний час обвинувачений звільнений із займаної посади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here