![51658826_766971673686799_6174675817746923520_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/02/51658826_766971673686799_6174675817746923520_n.jpg)
Дорога Р-24 у Тернопільській області роками була головною артерією для усіх вантажівок з кар’єрів. Вони традиційно возили трасою пісок, щебінь та інші корисні копалини, нерідко порушуючи норми перевезення вантажу.
Через інтенсивний рух фур, частина мосту у селі Лисівці Заліщицького району, через який пролягає траса Р-24, зазнала значних ушкоджень. Минулого року Служба автомобільних доріг у Тернопільській області провела обстеження шляхопроводу та обмежила рух аварійною ділянкою мосту. Крім того, його внесли у перелік об’єктів, які підлягають ремонту у 2019 році.
На жаль, водії великотоннажного транспорту, попри обмеження, продовжували інтенсивно пересуватися мостом. Як результат – сьогодні, визнана раніше аварійною ділянка мосту зруйнувалася .
«Місяцями водії великотоннажного транспорту ігнорували знаки обмеження руху аварійною ділянкою мосту. Щодня тонни матеріалів перевозили фури з кар’єрів у Скалі-Подільській та Бурдяківцях. Не дивно, що об’єкт не витримав надмірного навантаження», – коментує керівник Заліщицької ДЕД Михайло Харук.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/02/СХЕМА-ОБЇЗДУ-АВАРІЙНОГО-МОСТА.jpg)
Дорожники приступлять до його відновлення за настання сприятливих погодних умов.
Натомість водіїв Служба автомобільних доріг просить дотримуватися схеми об’їзду мосту у селі Лисівці Заліщицького району. Просимо вибачення за незручності.