Головна Новини Фонд держмайна хоче продати дев’ять об’єктів

Фонд держмайна хоче продати дев’ять об’єктів

fdmu-2На 9 жовтня 2014 року в РВ ФДМУ по Тернопільській області заплановано проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна.

З метою наступного розрахунку орендної плати потрібно визначити ринкову вартість семи об’єктів державної власності, три з яких знаходяться у Тернополі, й чотири – на території області.

У Тернополі – це частина нежитлового службового приміщення адмінбудинку загальною площею 50,1 кв. м, що перебуває на балансі Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації (вул. Кн.. Острозького, 14); нежитлові приміщення загальною площею 54,48 кв. м та долі площ спільного користування 9,81 кв. м, що перебувають на балансі Тернопільського обласного управління водних ресурсів (вул. За Рудкою, 35); частина нежитлового приміщення загальною площею 4,0 кв. м першого поверху корпусу № 4, що перебуває на балансі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (вул. Винниченка, 10).

У Кременці – приміщення будівлі пам’ятки архітектури “Палац Кароліни Дзембовської кінця ХІХ ст.” (місцевого значення), охоронний номер 56, загальною площею 2146,7 кв. м, що перебуває на балансі Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника (пров. Драгоманова, 8).

У Бережанах – частина приміщень першого поверху загальною площею 37,1 кв. м, будівлі “Ратуша”, 1811 р., пам’ятки архітектури національного значення, охоронний номер 638, що перебувають на балансі Державного історико-архітектурного заповідника (площа  Ринок, 1).

У селищі Товсте Заліщицького району – вбудоване нежиле приміщення другого поверху нежитлового приміщення банку загальною площею 20,1 кв. м, що перебуває на балансі Заліщицької районної державної адміністрації (вул.  Українська, 60).

Ще один об’єкт оцінки – частина приміщення площею 1,0 кв. м вбудованого приміщення лінійно-апаратного залу, яке розташоване на другому поверсі диспетчерського пункту системи посадки Органу AFIS аеродрому Тернопіль Львівського РСП Украероруху (вул. Польова, 3, комплекс будівель № 3, с/рада Смиковецька, Тернопільський р-н).

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна,  відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області. Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 02 жовтня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85. Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 38(835) за 24 вересня 2014 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here