Головна Новини Фаріон знову подалася в дитсадки

Фаріон знову подалася в дитсадки

Фаріон

ФаріонІрина Фаріон збирається роздати по всім дошкільним навчальним закладам Львова наклейки з “правильними” українськими і “неправильними” російськими іменами.

Як повідомляє газета Сегодня, наклейки вже розмножили і видали депутатам Свободи із завданням розвезти їх по садочках.
На наклейках Фаріон написала: “Любі хлопчики й дівчатка! Називаймося правильно і красиво!”, А нижче дві колонки. У лівій, з написом “Неправильно”, на тлі неба у хмарах – імена Маша, Петя, Міша, Альона, Серьожа. У правій, з написом “Правильно”, і козацьким “оселедцем” на тлі сонячного неба з гербом України – варіанти цих же імен – “Марічка”, “Петрик”, “Михайлик”, “Оленка”, “Сергійко”.
Ірина Фaріон у львівському дитячому садку
Дирекція кількох дитсадків, які вчора обдзвонила редакція видання, не отримувала “наклейок Фаріон”.

Фаріон, нагадаємо, вже вчила дітей “правильним” іменам у дитсадку № 67 в лютому 2010 року. Тих, хто назвався російською, вона лаяла. Після цього міськвно заборонило політикам походи в дитсадки.
У Львові Альонкам порадили виїжджати до Московії
Газета також пише, що Свобода продовжує також тиражувати скандальні сітілайти. У квітні 2009 року по місту розвісили білборди з символікою дивізії СС Галичина, а тепер надрукували плакати з портретом “оунівця” Миколи Лемика, який вбив у жовтні 1933 року співробітника російського консульства. Як йдеться на плакаті, “в знак протесту проти організованого Москвою Голодомору в Україні”. У Свободі скаржаться, що міська влада не дозволяє розвісити плакати з Лемиком.

У мерії кажуть, що до них з цим не зверталися.

Нагадаємо, 19 лютого 2010 року львівський мовознавець і політик Ірина Фаріон пояснювала дітям старшої групи львівського дитячо-навчального закладу № 67 культуру української мови. Вона розповіла про те, як правильно звертатися один до одного, і чому неправильно говорити “Маша”, “Наташа”, “Альона”.

Цей візит у дитсадок викликав значний резонанс у суспільстві. А представники російської діаспори Львова вимагали створення в місті “хоча б одного дитячого садка для дітей з російськомовних родин”. Повідомляє Корреспондент

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here