![95444](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/95444-640x479.jpg)
Під час сесії Шумської міської ради депутати ухвалили рішення про зміни назв вулиць, що асоціюються з радянським періодом або з діячами тієї епохи.
Однак, депутат Кременецької ради від Федір Куц, який проживає у Шумську, прийшов на сесію Шумської міськради, щоб не допустити декомунізації назв вулиць. Напередодні він проігнорував запрошення голови Шумської ОТГ взяти участь в обговоренні вказаних питань, але заявився на чергову сесію Шумської міської ради та виступив з пропозицією зняти з розгляду означені питання.