![original-32d8b41c8f05dadae1650ed95fe59eae](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/original-32d8b41c8f05dadae1650ed95fe59eae-640x404.jpg)
У Чортківській громаді прийняли рішення про продаж алкоголю. Проте встановили часові обмеження. Алкоголь продаватимуть вже з 14 травня. У магазинах можна буде торгувати з 8.00 по 18.00 годину, а в ресторанах – з 11.00 по 21.00 годину.
Дозволити суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території Чортківської міської територіальної громади, продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вина у торгівельних мережах та об’єктах торгівлі з 8 год. по 18 год., а закладах ресторанного господарства – з 11 год. по 21 год. з 14 травня 2022 року, – йдеться у рішенні.
Зауважуємо, що НЕ ПРОДАВАТИМУТЬ алкоголь людям у військовій формі, працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям ЗСУ та територіальної оборони.