Головна Новини У Чорткові продали “ветхий” завод

У Чорткові продали “ветхий” завод

Конкурс  з  відкритістю  пропонування  ціни  за  принципом  аукціону відбувся у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області. Об’єктом продажу став єдиний майновий комплекс державного підприємства Чортківський ливарно-механічний завод. Підприємство з 2000 року перебувало в оренді, термін дії якої закінчився 1 січня 2013 року. Виробнича діяльність з вересня 2012 року не здійснювалась. За оцінками експертів, подальша експлуатація об’єкта без значних капіталовкладень не є можливою, оскільки його зношеність перевищує 70 %. Стан багатьох приміщень було визнано ветхим, адже завод був збудований ще у 1939 році  – повідомили у Прес-службі Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області.

За рішенням органу приватизації, до подання конкурсних пропозицій ціни було допущено двоє потенційних покупців – фізична та юридична особи. Ці учасники взяли на себе зобов’язання  стосовно виконання умов конкурсу. Зокрема, їхні цінові пропозиції не могли бути меншими, ніж оголошена продавцем початкова. У результаті торгів фізична особа придбала єдиний майновий комплекс  за 400 980 гривень.

Упродовж року покупець зобов’язаний виконати низку умов: створити на базі приватизованого майна новий суб’єкт господарювання  або приєднати його до власного, а також робочі місця, необхідні для відновлення  господарської діяльності; не допускати заборгованості з виплати заробітної плати, платежів до бюджету та ПФУ тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here