Головна Новини У Чорткові перепоховали останки з п’ятнадцяти могил

У Чорткові перепоховали останки з п’ятнадцяти могил

25 вересня на центральному міському кладовищі Чорткова, що по вул. Ст. Бандери, перепоховали останки з 15 могил, які виявили під час спорудження меморіального комплексу з нагоди 100-річчя Чортківської офензими.

Нагадаємо, що під час відзначення 99-річчя Чортківської офензиви (16 червня 2018) голова Тернопільської, а також заступники голів Львівської та Івано-Франківської обласних державних адміністрацій підписали меморандум про спільне відзначення 100-річчя Чортківської офензиви, що передбачало, зокрема, будівництво меморіального комплексу, приуроченого легендарній наступальній операції.

Тож у липні цього року розпочалось будівництво комплексу, втім робітники майже відразу ж натрапили на людські останки. Як виявилось згодом, найімовірніше, скелети належать в’язням післявоєнного періоду ХХ століття (40-50-ті роки). Про це заявила антрополог Ольга Мінейко.

Сьогоднішнє перепоховання проходило за участі представників міської та районної влади, духовенства, чортківчан. Всечесні отці різних конфесій відслужили поминальну панахиду, а присутні запалили поминальні лампадки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here