![290044119_3167768180150217_8021115284617624431_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/290044119_3167768180150217_8021115284617624431_n.jpg)
Молоде дерево, котре працівники КП «Парковий культруно-спортивний комплекс» висадили цієї весни, понищили вандали! Зі саджанця катальпи, якому близько семи років, зловмисники обдерли кору.
Які були мотиви у людини (людей), котрі це зробили?! Вкотре закликаємо, не псуйте комунальне майно – тим більше природу!
Якщо вам відомо, хто це вчинив, чи ви були свідком діянь, звертайтеся в муніципальну інспекцію Чортківської міської ради (066 023 36 38 – Назар Пиптик).