![image (18)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/image-18-640x360.jpg)
Таке рішення прийняла Чортківська міська рада взявши до уваги результати інтернет-опитування.
“В опитуванні, де ми запитували у жителів Чортківської громади, чи варто дозволити на території громади продаж алкоголю з 18 квітня до Великодня, взяло участь майже 3500 респондентів. Згідно із результатами опитування, 37,9% категорично проти відновлення продажу алкоголю, тому Чортківська міська рада не прийматиме наразі жодних рішень про дозвіл” – повідомили в Чортківській міській раді