![857179-na-scho-u-zbarazhi-davatimut-1500-grn-lyudyam-yaki-zabiratimut-bezpritulnih-sobak](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/857179-na-scho-u-zbarazhi-davatimut-1500-grn-lyudyam-yaki-zabiratimut-bezpritulnih-sobak-640x428.jpeg)
У місті Чортків невідомий застрелив собаку. Місцеві заявляють, що цей випадок вже не перший – хтось систематично вбиває тварин.
“В Чорткові свавільно стріляють по собаках. На жаль, випадок не перший. Однозначно є свідки, але люди мовчать”, – повідомляють у Facebook-спільноті “Чортків Безпритульні Тварини”.Жителі міста стурбовані та просять правоохоронців звернути на це увагу та покарати “стрілка”.”
Це був дуже добрий собака, бігав за дітками, але як завжди комусь заважав”, – коментує Ольга Тивоняк.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/377827876_3571400776440366_1516271537995822481_n-scaled.jpg)