Головна Новини У Чорткові мали намір значно підняти тарифи на ритуальні послуги

У Чорткові мали намір значно підняти тарифи на ритуальні послуги

Завідувачка Сектору контролю за регульованими цінами Лариса Голда  взяла участь в роботі  комісії з попереднього розгляду  тарифів при Чортківській міській раді щоб уникнути в подальшому обрахування споживачів.  Під час роботи члени комісії вивчили питання щодо обґрунтованості розрахованих планових тарифів на  ритуальні послуги у   м. Чортків  для новоствореного  комунального підприємства міської ради  «Ритуальні послуги».

   При перевірці планових тарифів на ритуальні послуги взяли до уваги вимоги Закону України «Про поховання та похоронну справу»,  необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженого наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 №193, єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 №194 та  наказу Міністерства з питань ЖКГ України  від 03.03.2009 № 52 «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності».

   Проаналізували показники  фінансового плану на 2021 рік та розрахунки тарифів  на ритуальні послуги та надали  рекомендації  зменшити витрати по оплаті праці у відповідності до вимог наказу Міністерства з питань ЖКГ України  від 03.03.2009р. № 52 «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності». За результатами розгляду планових тарифів члени комісії  попередили обрахування споживачів на рік  на суму 1 млн. 57,6тис. гривень, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here