![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-14-640x336.jpg)
Сьогодні – радісна новина на парафії церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії та у «Карітасі». Літня пара вимушених переселенців, які проживають у нас вже близько місяця, почали знайомитися з нашим християнським нащадком та традицією, – йдеться на сторінці у Facebook церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії.
Тиждень тому Іван та Валерія, проживши все життя разом, виростивши дітей та онуків, – вирішили взяти Таїнство шлюбу, уклавши свій союз перед Господом, пише Чортків Сіті
Автор: Церква Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії м. Чортків
Те, що не встигли в молодості – надолужили тепер.
Життя продовжується далі, незважаючи ні на що. А це – найголовніше!
Автор: Церква Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії м. Чортків