Головна Новини У Чорткові відбудеться чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд

У Чорткові відбудеться чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд

В рамках святкування Дня міста, 8-12 липня, Чортків гостинно розкриє ворота міського стадіону «Харчовик» для ІХ Чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд, повідомляє Чортківська міська рада.

Чемпіонат серед діаспорних команд є міжнародним турніром, покликаний об’єднати українців зі всього світу та не дати їм забути власного коріння, пише Чортків Сіті

У понеділок, 27 січня, відбулось перше засідання організаційного комітету, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів Чортківської міської ради та президент Україно-Іспанської Торгової палати, член Української Всесвітньої Координаційної Ради та Світового Конгресу Українців Михайло Петруняк. На засіданні обговорили актуальні питання щодо організації та проведення чемпіонату, домовившись про наступні оргкомітети у широкому форматі.

Варто зазначити, що протягом п’яти днів, коли відбуватиметься турнір, проходитимуть зустрічі між представниками місцевого бізнесу, підприємцями та представниками діаспори, де обговорюватимуть можливі варіанти співпраці та інвестування коштів у цікаві проекти та ідеї.

Довідково. Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд – проект, який організувала міжнародна організація українських громад «Четверта хвиля» (Канада). Вперше проводився у 2012 році у Тернополі. Багато років поспіль саме «файне» місто приймало турнір, а згодом чемпіонат перебазувався на Київщину. Минулого року чемпіонат проходив у Ірпені Київської області. У ньому взяли участь українці з Данії, Франції, Канади, Ізраїлю та дві команди з Польщі. Перемогу святкували українці з Франції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here