Головна Новини У Чорткові вирішили пом’якшити карантин та відновити роботу ринку

У Чорткові вирішили пом’якшити карантин та відновити роботу ринку

На засіданні Чортківського оперативного штабу по боротьбі із коронавірусом пом’якшили карантинні заходи та надали дозвіл на роботу в окремих сферах, – повідомляє Чортківська міська рада.

Від завтра, 6 травня, і до кінця карантину продовжено графік роботи продуктових магазинів до 21:00. А з четверга відкриється Чортківський госпрозрахунковий ринок райСТ та м’ясний павільйон. Підприємці протягом кількох днів приводили у відповідність до санітарних вимог свої робочі місця.

Кожному відвідувачу ринку при вході робитимуть температурний скринінг, вимагатимуть продезінфікувати руки. А також кожні три години ринок зачинятиметься на деякий час на дезінфекцію.

Крім цього, з 11 травня чортків’яни зможуть відвідувати парки, сквери, відпочинкові зони. Заклади харчування працюватимуть на виніс, відкриються тютюнові кіоски та кіоски з продажу преси, салони краси, перукарні. Дозволено роботу стоматологів, аудиторів, адвокатів, продаж кави та гарячих напоїв в одноразовому пакуванні, роботу будівельних та господарських магазинів за умови режиму очікування відвідувачів на вулиці та дотримання між ними дистанції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here