Головна Новини У центрі Тернополя показали “Історію війни за незалежність. Донбас”

У центрі Тернополя показали “Історію війни за незалежність. Донбас”

В центрі Тернополя відкрито виставку «Історія війни за незалежність. Донбас».

На передодні професійного свята співробітники Тернопільського УСБУ спільно із міськрадою організували експозицію, що ілюструє основні етапи антитерористичної операції на Сході.

Світлини та описова текстова частина виставки знайомлять тернополян і гостей міста із історією кривавого конфлікту, наводячи докази збройної агресій Росії, а також ілюструючи наслідки злочинів проросійських найманців та терористів.

Окремою сторінкою експозиції є опис результатів протидії спецпідрозділів СБУ диверсійно-розвідувальним групам бойовиків і учасникам організованих злочинних угрупувань у районі проведення АТО та за його межами. Не залишають байдужими глядачів і фото-композиції «Війна-людський вимір» та «Різні обличчя війни».

У перший же день виставки її відвідали учасники делегації Першотравневого району Донецької області, котрі прибули у Тернопіль для підписання із Тернопільською міською радою меморандуму про співпрацю. Також, світлини викликають живий інтерес у перехожих тернополян.

Прикметним є те, що описова частина виставки виконана двома мовами: українською та англійською, а отже експозиція буде цікавою не лише жителям міста, а й іноземним гостям, котрі потребують володіти об’єктивною інформація про збройний конфлікт в Україні.

Бажаючі відвідати виставку можуть вільно у зручний для них час ознайомитися її із матеріалами, які експонуються по вулиці Гетьмана Сагайдачного, поруч із пам’ятником Івану Яковичу Франку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here