![292330837_351986977120118_6237122024524996047_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/292330837_351986977120118_6237122024524996047_n-640x365.jpg)
4 липня у м. Хоростків Чортківського району, під час купання у місцевому ставі, зник під водою житель с. Сорока Хоростківської територіальної громади, 1975 року народження.
На місце події залучалось чергове відділення 21-го державного пожежно-рятувального поста 10-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління, котрим здійснено витягування тіла загиблого на берег.